Archivy

Srp

8

Tak máme zarezervovanou dovolenou. Nakonec jsme se rozhodli pro Lipno. Ještě jsme tam nebyli. Kdo tam byl, krom toho, že je tam tuze draho, si to chválí. Super.
Plán je takový – první týden dovolené být v Plzni a výletovat (pražská ZOO, Točník a Žebrák, Dobřanská zmrzlina, Techmanie apod.), pak víkend v Branišově a následně chata v Lipně. Příjezd v sobotu a v neděli oslava narozenin. Jak říkám, to je (byl plán)…

Read the rest of this entry »Čvc

18

Jsem včera byla poprvé běhat. Protože jsem zapekla cvičení, chtěla jsem mít alespoň nějaký pohyb. Nejdřív jsem se pěkně navečeřela, a když šel Martin děti vykoupat, vyrazila jsem. Žádný zázrak to nebyl, dala jsem jen 4,5 km. Ale stihla jsem dát ještě dětem pusu na dobrou noc. Jenže to mi nikdo neřekl, že z běhání bolí břicho! Já čekala nohy, ruce, záda. Ale břicho?! Asi jsem musela tím zadkem hodně kroutit, protože dneska mě bolí pod žebry ani se nemusím hnout. Uff.  Ale o tom jsem psát nechtěla.

Read the rest of this entry »Čvc

17

Po dnešním ránu mě napadá, jestli by děti neměli mít děti jen super boháči nebo naopak chudí. Ti totiž můžou se svými dětmi trávit spoustu času. Boháči, protože mají tolik peněz, že nemusí chodit do práce a chudí .. no, jsou chudí, protože do práce nechodí. A tak mají čas na své děti. Ale ti rodičové, co musí denně do práce?

Read the rest of this entry »Když Andulka zaklepala na balkonové dveře a chtěla po mně rohlík pro kachničku, trochu jsem váhala. Několikrát jsem se jí ptala, co to chce a pro koho. Uvažovala jsem, jestli to není nějaký jinotaj. Daník byl ve školce, Martin nosil venku cihly. Že by měl hlad a poslal Aničku pro sváču? Nebo že by Andulka chtěla nakrmit Slávu, co Martinovi pomáhal, a vymyslela mu novou přezdívku?

Read the rest of this entry »Mám ráda rodinná setkání. Líbí se mi, když se všichni sejdeme, mluvíme jeden přes druhého, nikdy nestihneme říct vše, co jsme potřebovali, a vždycky je něco, co neslyšíme, protože jsme zrovna v jiné místnosti. Já jsem navíc expert na to si nechat na poslední chvíli nějakou důležitou činnosti, jako vytírání kuchyně, vyžehlení ubrusu apod. Takže pak pochopitelně nestíhám a zapřáhnu do vaření a přípravy pohoštění všechny, co jsou na blízku. Nechcete přijít?

Read the rest of this entry »Nejenže já sleduju děti zespod, ale ony se koukají shora dolů do Kolomazne pece. Tady v lese, byla jedna ze zastávek Duhové cesty. Jednalo se o 4km trasu pro děti plnou zastávek s úkoly a odměnou na konci pořádanou KČT v Plzni.

Read the rest of this entry »Mohla jsem vyfotit Andulky skříň s oblečením, ale tohle mi přijde příznačnější. Ono totiž přišlo jaro!

Na fotce je zachycena kvetoucí nektarinka u Pešků na chalupě.Dneska jsme děti předávali na malé prázdniny na chalupu v Řemešíně. Z domova jsme vyráželi dopoledne a obě děti cestou usly, tak jsme je nechali v autě dospat. Když se pak probudily zaparkované na zahradě (zatímco my si užívali kafíčko po obědě), neobešlo se to bez slziček.

Read the rest of this entry » 

Nejlepší dopravní prostředek je tatínkova náruč. Andulka ji vyzkoušela dnes při hledání pokladu v zabahněném terénu. Přeci si nezašpiní nové botičky, ne? :-)

Read the rest of this entry »Dub

18

Hru Tichou poštu určitě znáte. Expert na ní je ovšem naše Anča. Odpoledne jsme byli s dětmi venku, bylo krásné počasí (přes 20st.), tak proč si ho neužít. Zvláště když zítra už má zase být jen 10st a pršet. Musela jsem dovnitř a Andulka za chvilku na mě volala ode dveří. Prý jestli si můžou vyndat hrábě. Řekla jsem jí, že jdu za chvilku ven, ať počkají a do garáže sami nechodí. Zprávu ode mě přijala a běžela za Daníkem. Ještě než jsem zavřela dveře, ji slyším volat: “Můžeme, Daníku, můžeme!”

Read the rest of this entry »« Older Entries
kvalitní webové stránky, iD-SIGN