Archivy

Archive for the 'jak jde čas' Category

Srp

8

Tak máme zarezervovanou dovolenou. Nakonec jsme se rozhodli pro Lipno. Ještě jsme tam nebyli. Kdo tam byl, krom toho, že je tam tuze draho, si to chválí. Super.
Plán je takový – první týden dovolené být v Plzni a výletovat (pražská ZOO, Točník a Žebrák, Dobřanská zmrzlina, Techmanie apod.), pak víkend v Branišově a následně chata v Lipně. Příjezd v sobotu a v neděli oslava narozenin. Jak říkám, to je (byl plán)…

Read the rest of this entry »Čvc

18

Jsem včera byla poprvé běhat. Protože jsem zapekla cvičení, chtěla jsem mít alespoň nějaký pohyb. Nejdřív jsem se pěkně navečeřela, a když šel Martin děti vykoupat, vyrazila jsem. Žádný zázrak to nebyl, dala jsem jen 4,5 km. Ale stihla jsem dát ještě dětem pusu na dobrou noc. Jenže to mi nikdo neřekl, že z běhání bolí břicho! Já čekala nohy, ruce, záda. Ale břicho?! Asi jsem musela tím zadkem hodně kroutit, protože dneska mě bolí pod žebry ani se nemusím hnout. Uff.  Ale o tom jsem psát nechtěla.

Read the rest of this entry »Čvc

17

Po dnešním ránu mě napadá, jestli by děti neměli mít děti jen super boháči nebo naopak chudí. Ti totiž můžou se svými dětmi trávit spoustu času. Boháči, protože mají tolik peněz, že nemusí chodit do práce a chudí .. no, jsou chudí, protože do práce nechodí. A tak mají čas na své děti. Ale ti rodičové, co musí denně do práce?

Read the rest of this entry »Když Andulka zaklepala na balkonové dveře a chtěla po mně rohlík pro kachničku, trochu jsem váhala. Několikrát jsem se jí ptala, co to chce a pro koho. Uvažovala jsem, jestli to není nějaký jinotaj. Daník byl ve školce, Martin nosil venku cihly. Že by měl hlad a poslal Aničku pro sváču? Nebo že by Andulka chtěla nakrmit Slávu, co Martinovi pomáhal, a vymyslela mu novou přezdívku?

Read the rest of this entry »Mám ráda rodinná setkání. Líbí se mi, když se všichni sejdeme, mluvíme jeden přes druhého, nikdy nestihneme říct vše, co jsme potřebovali, a vždycky je něco, co neslyšíme, protože jsme zrovna v jiné místnosti. Já jsem navíc expert na to si nechat na poslední chvíli nějakou důležitou činnosti, jako vytírání kuchyně, vyžehlení ubrusu apod. Takže pak pochopitelně nestíhám a zapřáhnu do vaření a přípravy pohoštění všechny, co jsou na blízku. Nechcete přijít?

Read the rest of this entry »Dub

18

Hru Tichou poštu určitě znáte. Expert na ní je ovšem naše Anča. Odpoledne jsme byli s dětmi venku, bylo krásné počasí (přes 20st.), tak proč si ho neužít. Zvláště když zítra už má zase být jen 10st a pršet. Musela jsem dovnitř a Andulka za chvilku na mě volala ode dveří. Prý jestli si můžou vyndat hrábě. Řekla jsem jí, že jdu za chvilku ven, ať počkají a do garáže sami nechodí. Zprávu ode mě přijala a běžela za Daníkem. Ještě než jsem zavřela dveře, ji slyším volat: “Můžeme, Daníku, můžeme!”

Read the rest of this entry »Tento text nebude nijak nápaditý. Má jediný cíl, zaznamenat den, kdy se Andulka začala učit jezdit na odrážedle. Žádný zázrak se nestal a tak ji to po pár metrech snažení o překonání odporu silnice vůči jejímu kolu přestalo bavit.

Read the rest of this entry »Dub

6

Vemte velkou halu, dejte tam pár prolejzaček, trochu písku, hromadu kostiček a děti vás budou milovat…

Read the rest of this entry »Bře

7

Letos už bylo pár slunečných dnů, kdy rodiče neodolaly naléhání svých dětí a vytáhly ze sklepů kola. Já se tomu doposud bránila. Tedy až na jednu vyjímku, ale to zase Andulka moc daleko nedojela. (To bylo 17.ledna)

 

Read the rest of this entry »Úno

16

Ačkoliv ve středu už začal půst, u nás na Bílé Hoře na to moc nehrajeme a dneska se konal dětský maškarní bál pod záštitou místních hasičů. A my tam nemohli chybět.

Read the rest of this entry »kvalitní webové stránky, iD-SIGN