Archivy

Archive for the 'Projekt 52' Category

Nejenže já sleduju děti zespod, ale ony se koukají shora dolů do Kolomazne pece. Tady v lese, byla jedna ze zastávek Duhové cesty. Jednalo se o 4km trasu pro děti plnou zastávek s úkoly a odměnou na konci pořádanou KČT v Plzni.

Read the rest of this entry »Mohla jsem vyfotit Andulky skříň s oblečením, ale tohle mi přijde příznačnější. Ono totiž přišlo jaro!

Na fotce je zachycena kvetoucí nektarinka u Pešků na chalupě. 

Nejlepší dopravní prostředek je tatínkova náruč. Andulka ji vyzkoušela dnes při hledání pokladu v zabahněném terénu. Přeci si nezašpiní nové botičky, ne? :-)

Read the rest of this entry »Zátiší, zátiší. Zdá se to jednoduché téma. Ale já to vždycky moc prožívám :-) Mohla bych vyfotit vyšívaný obraz, který má mamka v obýváku – taková ta klasika. Něco jako tohle…

Read the rest of this entry »Nebudu machrovat a vymýšlet nějaké skopičiny. Prostě použiju to, co mám. A to něco je můj pokus o velikonoční tvoření, které bude nejen hezké a zábavné, ale i chutné.

Musím říct, že jediné, co se aspoň trošku povedlo, je ten vzhled. Děti to moc nebavilo a chutné to taky moc nebylo. Ale fotka dobrá, ne? 

Mohla jsem natočit na video, když ty naše dvě hvězdy zpívají. Jenže to by nesplňovalo požadavky na fotku. Tak jsem se vydala na obhlídku.

Bývalé kino Hvězda by mohlo být tou správnou inspirací.

Read the rest of this entry »Špatně se mi vymýšlí fotka k tématu jarní, když je venku taková klendra.

Své by o tom mohl vyprávět i tento kos, který chodí Čertíkovi na granule…

Read the rest of this entry »Teda na toto téma by bylo možné nafotit SPOUSTU fotek – ženské tělo, silueta, kosmetika, plná skříň oblečení, obchody, makeup, vlasy, hygienické potřeby, kavárny, … Ale nakonec mě vše přišlo prvoplánové nebo mnou nerealizovatelné.

Read the rest of this entry »Tak s tímto tématem si nevím rady. Žádné retro oblečení v šatníku nemám, žádný retro nábytek nevlastníme a v okolí o ničem podobném nevím. Ano, jsou tu domky postavené z dobách minulých. Ale nějak mi to nesedí.

Například tohle je domek z Louky u Litvínova. Tady se čas určitě zastavil, srp a kosa pověsené na zdi. Nezadělená elektrika ve zdi. Osázené truhlíky z léta.

Read the rest of this entry »Tohle mě bavilo. Nápadů jsem měla spoustu, ale nakonec jsem využila opět Andulu, jako svou modelku.

Read the rest of this entry »kvalitní webové stránky, iD-SIGN