Archivy

Archive for the 'Geocaching' Category

Dneska jsme děti předávali na malé prázdniny na chalupu v Řemešíně. Z domova jsme vyráželi dopoledne a obě děti cestou usly, tak jsme je nechali v autě dospat. Když se pak probudily zaparkované na zahradě (zatímco my si užívali kafíčko po obědě), neobešlo se to bez slziček.

Read the rest of this entry »Dub

11

Dneska nás (mě a Andulku) vzal Martin na oběd. U oběda jsme s Newmanem probírali naše kačerské úspěchy. Oba jsme se shodli na tom, že nám ještě chybí jedna, která se ukrývá hned ve vedlejší ulici. Tak jsme tam hned po obědě vyrazili. No a byla tam :-)Dneska dopoledne jsme s Majdou a holkama vyrazily do města. Majda šla koupit Vojtovi spacák, já Daníkovi rukavice na kolo. Stavily jsme se i na náměstí na polévku a protože jsem měla s sebou foťák, zašly jsme i k Muzeu. Tam je totiž jedna cache, pro jejíž získání jsem se musela vyfotit na konkrétním místě a zodpovědět jednu otázku.Dneska dopoledne jsem vyrazila s Majdou na kukandu s jejímu bráchovi do nového bytu. No jo no, jsem holka zvědavá. A navíc Marek NUTNĚ potřeboval poradit s výběrem barvy kuchyně :-)

Read the rest of this entry »Sobotu jsme strávili s dětmi v Techmanii. Počasí zatím moc výletům do přírody nepřeje, tak je třeba se vyřádit jinak.

Read the rest of this entry »Dneska se nám podařilo najít 2 kešky. V plánu jsme tedy měli tři, ale v tomhle počasí se nám vážně nechce courat povenku.

Read the rest of this entry »Co dělat v sobotu dopoledne? Jedeme na výlet! Kam? Za hledáním pokladu!

A když jsme v Litvínově, proč nezajet někam do okolí?

Read the rest of this entry »Dneska jsme zašli na bowling do Černic. Měli jsme štěstí, že na druhé dráze právě končili a tak jsme byli po celou dobu na place sami. Hlavně pro děti to bylo fajn. Obsluze ani nevadilo, že jsme si přinesli vlastní dort a oslavili tak Martinovy narozeniny.

Myslím, že jsme si to všichni užili a nalezení kešky na konci byla jen příjemná tečka.Dneska jsme byli s Daníkem na vyšetření v Mulačově nemocnici. Moc se mu tam nechtělo. Při příchodu do ordinace dostal záchvat úzkosti a nechtěl se ode mě hnout. Odmítal si byť stoupnout na váhu a nechat se zvážit.

Read the rest of this entry »Najít tuhle kešku se mi podařilo až na podruhý. Jednou jsem tu už byla, ale špatně jsem se koukla do mapy a byla DĚSNÁ zima. Martin odmítal obcházet Galerii a hledat malou krabičku, tak jsme to vzdali.

Read the rest of this entry »kvalitní webové stránky, iD-SIGN