Archivy

Čvc

18


Jsem včera byla poprvé běhat. Protože jsem zapekla cvičení, chtěla jsem mít alespoň nějaký pohyb. Nejdřív jsem se pěkně navečeřela, a když šel Martin děti vykoupat, vyrazila jsem. Žádný zázrak to nebyl, dala jsem jen 4,5 km. Ale stihla jsem dát ještě dětem pusu na dobrou noc. Jenže to mi nikdo neřekl, že z běhání bolí břicho! Já čekala nohy, ruce, záda. Ale břicho?! Asi jsem musela tím zadkem hodně kroutit, protože dneska mě bolí pod žebry ani se nemusím hnout. Uff.  Ale o tom jsem psát nechtěla.

Ráno Martin děti informoval o tom, teď ještě budou chodit do školky a v srpnu budou nejdřív s námi, pak pojedou k babičce Blance a pak je bude hlídat babička Eva. Na to Anička radostně vykřikla: „Babička Eva, to je maminky maminka!“ Tohle jí bere vždycky :-) Tak jsme přidali pro trénink pár otázek, jako a čí je maminka babička Blanka a koho je tatínek děda Olda a čí jsem maminka já. Tahle otázka dělá Andulce trošku problém, protože vždycky odpoví, že jsem maminka její, Daníka a taky tatínka :-) . Martin pak trošku přitvrdil a zeptal se, čí bude maminka ona. Bez zaváhání Andulka odpověděla, že bude maminka svých dětí. Že holčička se bude jmenovat Anička a kluk Daníček. To prý aby měli hezká jména. – No není to zlatíčko?
Vůbec ty rodinné vztahy má zmáknuté. Z Řemešína teď přijela s tím, že babička je maminky maminka, pak babička umře, a když ona bude mít děti, tak je z ní maminka a z maminky babička. Jen doufám, že mě nebude nutit umřít dřív, než se jí narodí první vnouče…Comments are closed.


kvalitní webové stránky, iD-SIGN