Archivy

Srp

8


Tak máme zarezervovanou dovolenou. Nakonec jsme se rozhodli pro Lipno. Ještě jsme tam nebyli. Kdo tam byl, krom toho, že je tam tuze draho, si to chválí. Super.
Plán je takový – první týden dovolené být v Plzni a výletovat (pražská ZOO, Točník a Žebrák, Dobřanská zmrzlina, Techmanie apod.), pak víkend v Branišově a následně chata v Lipně. Příjezd v sobotu a v neděli oslava narozenin. Jak říkám, to je (byl plán)…

Skutečnost se nám ale malinko změnila. Daník měl ke konci týdne, který trávili s Andulkou v příměstském táboře se skauty u Senečáku rýmu a v neděli ho bolelo ucho. Noc na pondělí jsme se ani jeden nevyspali a tak jsme narychlo rušili pondělní výlet do Prahy a místo toho šel Martin s Daníkem na ORL. Už to bylo na píchání. V lékárně nechali 3 stovky za kombinované kapičky a přišli domů s nařízením klidového režimu a pravidelného vyplachování ucha.
Tak jsme plány trochu upravili. Žádné výlety, budeme doma, já zatím aspoň pořádně uklidím, protože příští neděli je ta oslava a když budeme pryč, tak nebudu mít čas to zvládnout před tím. Umyju si okna a pohnu se záhonky na zahradě. Možná vezmu Andulku a uděláme si nějaký dámský výlet.
Jenže… v úterý večer mě tak bolela kolena, že jsem ani usnout nemohla a ve středu ráno jsem se probudila s oteklými uzlinami a bolavým celým tělem. Tak jsem si nasadila léčbu – stopangin, tantum verde a šátek na krk. Dva dny mě to trvalo, než jsem se dala trochu do kupy.
Mezitím stihl Martin s Daníkem kontrolu na ORL, aby zjistil, že se to nelepší a domů si přinesli antibiotika. V pátek, na další kontrole doktorka doporučila na dovolenou nejezdit a že v pondělí budou podrobnější výsledky.
Takže znovu měníme plány. No, ono se tomu už možná ani nedá říkat plány, ne? :-)
Zítra si zajedeme do Branišova na prasátko a hned v neděli zpět do Plzně. Já zruším na příští týden dovolenou a třeba nám to vyjde jindy. Dobré je, že budu mít před oslavou čas připravit vše, jak chci. Nebo nebudu?….Comments are closed.


kvalitní webové stránky, iD-SIGN